Keresés
 
Utazási irodáknak
Workshop
Az Österreich Werbung, Ausztria nemzeti turisztikai szervezete, minden évben megrendezi a hagyományos Osztrák Workshopot.

Célunk az osztrák turisztikai partnerek és a magyar utazási irodák közötti kapcsolatok megteremtése és ápolása. Az internet elterjedésével az utazási irodáknak újabb kihívásokkal kell szembesülniük. A versenyképesség megtartásáért a szolgáltatás, a tanácsadás színvonalát szükséges emelni. A közvetlen, sokszor már baráti kapcsolat kialakítása az osztrák partnerrel ebben döntő szerepet játszhat.

Az érdeklődés mindkét részről töretlen,  ez egyértelműen látszik a jelentkezők létszámából is. Reméljük, hogy a 2010-es workshopok és a jövő évi rendezvényeink továbbra is hozzájárulnak a közös célok eléréséhez.

A következő hagyományos osztrák workshop időpontja:
2011. április 05.

 
02.08.2010
Cikkek
Téli workshop
Az Osztrák Nemzeti Idegenforgalmi Képviselet újabb workshopot rendez, amelyen megismerheti Ausztria téli turisztikai kínálatát.
tovább